fbpx

Tatuaże UV. Co powiecie na takie cudo ?

Tatuaże widoczne w promieniach UV wciąż nie są szczególnie powszechne, a wielu ludzi nie interesuje się tuszem, który nie jest zauważalny gołym okiem. Fluo tattoo może zaoferować nam jednak możliwość zrealizowania projektów, na które nie odważylibyśmy się w normalnym wydaniu. Poniżej znajdziecie kilka kreatywnych zastosowań i ciekawych tatuaży wykonanych przy użyciu tej techniki.

1. Myśl

Oto pierwszy przykład, który wszyscy miłośnicy Fluo powinni docenić – mózg ze słowem „Think”. Część mózgu świeci się, gdy skierujemy na niego odpowiednie światło. Niezła dziarka!

1

 2. Szkielet

Wiele osób posiada tatuaże przedstawiające szkielet i strukturę wewnętrzną ciała. Tatuaż staje się naprawde kozacki, gdy wykonany jest tuszem widocznym w promieniach UV, przypominając prześwietlenie ciała Rentgenem.

2

3. Mistrz Yoda

Tusze UV dają unikalną możliwość tworzenia bardziej interaktywnych tatuażu. W tym przypadku  Artysta wykonał Yodę w pozycji przygotowania do ataku w normalnym świetle i z mieczem świetlnym gotowym do walki z Ciemną Stroną Mocy gdy zobaczymy go w świetle UV.

3

4. Przybysz z kosmosu

Lubicie dziary ze starych kreskówek czy old schoolowych gier video ? Powinniście polubić też tą pracę.

6

5. Dla maniaka

Niezły tatuaż przedstawiający połączenie symbolu fikcyjnej organizacji „Inicjatywa DHARMA”, stworzonej na potrzeby serialu „Lost” oraz liczby 42 zaczerpniętej z filmu komediowego „Autostopem przez Galaktykę”

7

6. Apple pirate

Tatuaż dla każdego geeka I oddanych fanów produktów Apple. Od teraz jabłuszko może świeci również na ich skórze.

8

7. Złota rybka

Nie ważne czy posiadaczka tego tatuażu oświetlona jest światłem dziennym czy promieniami UV jej urocza mała rybka jest zawsze widoczna. Znakomite uzupełnienie tradycyjnego tatuażu widzialnego na codzień.

9

8. Avatar

Ciężko jest uchwycić magię postaci z filmu Avatar na tradycyjnym tatuażu, jednak autor tego dzieła znalazł na to rozwiązanie, dodając świecące element na wytatuowanej twarzy.

10

Dopóki tatuaże fluorescencyjne są mało popularne, uchodzą za niezdrowe dla naszej skóry czy czasem swędzące, grono osób mogących pochwalić się świecącymi dziarami jest dosyć wąskie. A czy Wy zdecydowalibyście się kiedykolwiek na taki tatuaż, a jeśli tak to jaki 😉 ?