fbpx

Sklep Hurtowy Loveink

Otwieramy nowy rozdział w Loveink – ruszył sklep hurtowy dla studiów tatuażu oraz sklepów! Nie ważne jak duże jest twoje studio, warto abyś miał w nim kosmetyki Loveink! Teraz złożenie zamówienia jest jeszcze prostsze i niesie za sobą jeszcze więcej korzyści!

Czemu warto mieć nasze kosmetyki w swoim studiu tatuażu?

  • Podniesiesz poziom obsługi. Twoje studio będzie mogło oferować kompleksową obsługę, nie tylko wykonanie tatuażu, ale również kosmetyki najlepszej jakości do ich pielęgnacji.
  • Pomagamy w edukacji klientów na temat pielęgnacji świeżych dziar. Do każdego zamówienia dodajemy zestaw ulotek informacyjnych, jak dbać o świeży tatuaż, które możesz wystawić w swoim studiu. Właściwie wygojona praca znacznie lepiej się prezentuje.
  • Dodatkowy rabat na pierwsze zamówienie. Zakupisz kosmetyki w bardzo atrakcyjnej cenie. Zarejestruj się, aby poznać ofertę.
  • Wybierając naturalne kosmetyki, znanej marki – twoje studio zyska zaufanie klientów oraz wpłynie to pozytywny na jego wizerunek.

Dodatkowe korzyści

  • Nasi klienci szukają punktów w swojej okolicy, dlatego studia, które mają na stałe nasze produkty w swoim asortymencie, dodajemy do mapy punktów stacjonarnych na naszej stronie.
  • Loveink to nie tylko kosmetyki! Zależy nam na szerzeniu dobrych praktyk związanych z tatuażem, dlatego w zeszłym roku wystartowaliśmy z Akademią Tatuażu. To społeczność, która powstała, aby dzielić się wiedzą i integrować tatuażystów. Spotykamy się na konferencjach i seminariach, podczas których wygłaszają swoje prelekcje topowi polscy artyści.
  • Dla stałych klientów przygotowaliśmy program partnerski, który pozwala na udział w wydarzeniach Akademii Tatuażu, wymianę punktów na markowe gadżety i akcesoria do Waszego studia, a już wkrótce – jeszcze więcej niespodzianek!

Dodaj komentarz