fbpx

PROTEAM: Tofi

Tomasz Tofi Torfinski oficjalnie dołącza do Pro Teamu Loveink!

Tomek to jedna z najbardziej szanowanych postaci na światowej scenie tatuażu. Zgarniał nagrody i zasiadał w jury na niezliczonych konwencjach tatuażu na całym świecie. Prowadził seminaria i warsztaty na najbardziej prestiżowych imprezach globu, a od teraz wpierać nas będzie swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Weź udział w warsztatach z Tomasz „Tofi” Torfiński organizowanych przez nas w ramach Akademia Tatuażu. Poznaj metodę 3D projektowania tatuażu.

Kilka słów wstępu od Tofiego: „Warsztaty będą miały na celu szkolenie w zakresie koncepcyjnego modelowania tematu tatuażu oraz jego renderu i przygotowanie w Photoshopie wzoru gotowego do wytatuowania. Dlatego wymagana będzie podstawowa umiejętność rysunku która ułatwi sprawę. Zaznajomi Was z głównym interfacem Zbrusha oraz pokażę Wam moje podstawowe techniki modelowania oraz najbardziej przydatne bazowe narzędzia do tworzenia jak i oświetlenia modelu. Każdy z uczestników pod moim okiem samodzielnie wykona model na bazie swojego własnego konceptu przesłanego mi wcześniej, w ten sposób powstanie wzór tatuażu gotowy do przeniesienia na skórę.”

Dodaj komentarz