fbpx

Prezentownik dla miłośników tatuaży 2020

Nie masz pomysłu na prezent dla swoich bliskich, którzy mają tatuaże? Mamy dla Was prezentownik, który pozwoli Wam zadowolić nawet najbardziej wybrednego pasjonata tatuaży! Znajdź idealny prezent i zaskocz ich w święta!

Poradnik o Tatuażu – Żuk Tattooing

Idealna pozycja, dla każdego, kto chce odpowiedzialnie podejść do tatuażu. Wiele praktycznych i teoretycznych kwestii poruszonych w prosty i zrozumiały sposób. Żuk Tattooing jest nie tylko teoretykiem a głównie praktykiem, od wielu lat tatuuje, więc treści oparła na swoim doświadczeniu. W środku znajdziecie 30 rozdziałów na temat tego, jak tatuować się odpowiedzialnie i mądrze, czyli pokrótce wszystko, co potrzebne, aby trafić w dobre ręce i nie żałować swojej decyzji do końca życia.

Wlepki od CandyInk

Prace swojego ulubionego tatuażysty możecie mieć nie tylko na skórze! Candy Ink przygotowała zestawy naklejek z autorskimi projektami. Idealnie sprawdzą się jako prezent na mikołajki albo dodatek do większego prezentu, bo kto by nie lubił wlep?!

Zestawy prezentowe kosmetyków

Zestaw z Tattoo Soap idealny dla osoby, która planuje kolejny bądź pierwszy tatuaż. Zapakowany w pudełko prezentowe z siankiem. To idealne rozwiązanie, dla każdego, kto lubi zakupić gotowy prezent i nie martwić się o pakowanie. Zestaw prezentowy przychodzi już gotowy do postawienia pod choinkę!

W skład zestawu wchodzą dwie sztuki Tattoo Butter 50ml, które idealnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w okresie gojenia. Bogata mieszanka naturalnych maseł to najlepsza odpowiedź na potrzeby wytatuowanej skóry. Dzięki specjalnej formule i wyselekcjonowaniu najbardziej odżywczych, naturalnych składników Twoje tatuaże zachowają blask i piękny wygląd.

Tattoo Soap 100 ml, to naturalne, hipoalergiczne mydło potasowe z dodatkiem srebra koloidalnego. Idealnie sprawdza się do mycia tatuażu w okresie gojenia. Delikatna formuła nie podrażni skóry, a dodatek srebra ochroni świeży tatuaż przed wszelkiego rodzaju infekcjami, które mogą utrudnić proces gojenia.

Jak już wspominaliśmy, prace ulubionych artystów można mieć nie tylko na skórze, ale również na ścianie! Wiele artystów podczas pandemii przygotowało printy jako inny sposób na korzystanie z ich twórczości. W naszym sklepie czekają prace od naszych team’owiczów. Możecie kupić osobno lub połączyć w zestaw, który idealnie zaprezentuje się w mieszkaniu miłośnika tatuaży!

Fat Kat przygotowała serię ubrań i toreb ze swoimi projektami! Charakterystyczna kreska idealnie prezentuje się na dodatkach, jeśli twoi bliscy marzą o tatuażu u niej i czekają na termin, nie ma lepszego pomysłu!

Voucher na Tatuaż

Może być lepszy prezent dla fana tatuażu niż nowy tatuaż? Nie sądzę! Vouchery są dostępne w większości studiów tatuażu, najlepiej dopytać, gdzie robił/a poprzednie tatuaże, aby nie było rozczarowania 😉 Bony możecie kupić na konkretną kwotę, więc to od Was zależy jak będziecie hojni 😉

Dodaj komentarz