fbpx
pomysły na prezent dla osób z tatuażami

Pomysł na prezent dla osób z tatuażami

Nie masz jeszcze prezentów dla swoich bliskich, którzy mają tatuaże? Szukasz czegoś ciekawego, co wywoła uśmiech na ich twarzy? Poniżej znajdziecie gotowe pomysły i inspiracje na prezenty dla wydziaranych bliskich.

Zestaw z Tattoo Soap idealny dla osoby, która planuje kolejny bądź pierwszy tatuaż. Zapakowany w pudełko prezentowe, z czarnym siankiem.

Tattoo Soap to naturalne, hipoalergiczne mydło potasowe z dodatkiem srebra koloidalnego. Idealnie sprawdza się do mycia tatuażu w okresie gojenia. Delikatna formuła nie podrażni skóry, a dodatek srebra ochroni świeży tatuaż przed wszelkiego rodzaju infekcjami, które mogą utrudnić proces gojenia.

W skład zestawu wchodzą dwie sztuki Tattoo Butter 50ml, które idealnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w okresie gojenia. Bogata mieszanka naturalnych maseł to najlepsza odpowiedź na potrzeby wytatuowanej skóry. Dzięki specjalnej formule i wyselekcjonowaniu najbardziej odżywczych, naturalnych składników Twoje tatuaże zachowają blask i piękny wygląd.

  • Masło Shea to olej z afrykańskiego drzewa Masłosz Paraka. Regeneruje i odżywia skórę, przyspiesza gojenie.
  • Tłoczony na zimno olej z orzechów Macadamia łagodzi podrażnienia oraz zmiękcza skórę
  • Masło migdałowe nawilża i przeciwdziała starzeniu komórek skóry
  • Masło morelowe to wielka dawka witaminy A i E
  • Olej kokosowy głęboko penetruje i nawilża skórę

Zestaw Prezentowy Tattoo Butter idealny dla osób, które dbają regularnie o swoje tatuaże bądź planują się intensywną pielęgnację. Również sprawdzi się osobom, które planują kolejne tatuaże. Zapakowany w pudełko prezentowe, z czarnym siankiem.

W skład zestawu wchodzą trzy masła do pielęgnacji – Tattoo Butter we wszystkich zapachach dostępnych w naszej ofercie. Tattoo Butter Papaya, nasz bestseller w pojemności 100 ml. Oprócz bogatej mieszkanki maseł zawiera ekstrakt z owocu papai, który nadaje mu piękny zapach.

Tattoo Butter idealnie sprawdza się w procesie gojenia oraz w codziennej pielęgnacji. To bogata mieszanka naturalnych maseł, które nadają skórze blask i piękny wygląd, ale również głęboko penetruje skórę i mocno nawilża.

Zestaw z Tattoo Oil Aloes idealny dla osób, które posiadają duże tatuaże bądź preferują płynne kosmetyki, które łatwiej się rozprowadza. Zapakowany w pudełko prezentowe, z czarnym siankiem.

Tattoo Oil Aloes to dobrze znana i sprawdzona receptura Tattoo Butter w nowym wydaniu, zapewniającym jeszcze łatwiejszą aplikację na wytatuowanej skórze dzięki płynnej formie. Olej w szklanej butelce ma załączoną pipetę, która ułatwia aplikację na skórze.

Dodatkowo zawiera 2% soku z aloesu, który ma wiele właściwości, które świetnie sprawdzą się przy gojeniu świeżego tatuażu oraz w jego codziennej pielęgnacji, m.in.:

  • nawilża i odżywia skórę,
  • przyspiesza gojenie się ran i podrażnień,
  • łagodzi podrażnienia, pieczenie i świąd skóry,
  • działa bakteriobójczo.

Dla fanów aloesu i jego właściwości przygotowaliśmy zestaw oleju z dwoma masłami Tattoo Butter Aloes 50 ml. Jednak nie jest to jedyna konfiguracja, do wyboru są również z innymi naszymi masłami, które pozwolą na różnorodność w pielęgnacji.

Dodaj komentarz