fbpx

Loveink Future Stars – wygraj roczny kontrakt w Pro Team Loveink

To prawdopodobnie pierwszy taki konkurs na polskiej scenie tatuażu. Pokaż nam swoje prace i zdobądź roczny kontakt w ProTeam Loveink. Jeździj z nami po największych konwencjach w Polsce i Europie 🛫🗺

Konkurs odbywa się w sobotę o 18.30 na głównej scenie Warsaw Tattoo Days 2020.

W jury zasiądą:

Celem konkursu jest znalezienie nowych talentów na polskiej scenie tatuażowej. Wyłonienie osoby, która chciałaby się rozwijać i pokazać się szerszej publiczności u boku naszej marki. Dlatego z konkursu wyłączamy wyjadaczy, którzy hurtowo zgarniają kolejne nagrody. Dedykujemy go artystom, którzy w żadnej z dotychczasowych edycji TattooDays.pl nie zdobyli 1 miejsca w żadnej kategorii konkursowej.

Zasady konkursu

Kto może zgłosić się do konkursu?

Jak przebiega konkurs?

  • Każdy artysta może zgłosić od 1 do 3 modeli noszących jego prace. Liczą się prace zarówno wykonane na konwencji jak i zagojone
  • Gdy artystę reprezentuje więcej niż 1 model wszyscy pojawiają się na scenie jednocześnie prezentując swoje tatuaże
  • Jury na podstawie zaprezentowanych prac wybiera najlepszego artystę, nie najlepszy tatuaż. Chcemy wyróżnić artystę, w którym dostrzeżemy potencjał i dobry warsztat, a nie jedno, konkretne wykonanie tatuażu.

Zapisy odbywają się w boxie Loveink w sobotę do godziny 18:00

Jury wyróżni 3 artystów, a zdobywca 1. miejsca otrzyma propozycję współpracy z marką Loveink.
Dla wszystkich troje przewidziane są statuetki i nagrody rzeczowe.

Po konkursie wszystkich uczestników zapraszamy na stoisko Loveink, gdzie napijemy się %🍾% i porozmawiamy o tatuażowym szlaku.

Dodaj komentarz