fbpx

Nadciąga kolejna edycja Loveink Future Stars

Znów poszukujemy nowych talentów. Ruszamy z konkursem Loveink Future Stars. 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Loveink Future Stars. To konkurs, który ma na celu wyszukiwanie nowych talentów, o których jeszcze nie było głośno. Czym różni się Loveink Future Stars od konkursów na konwentach? Jesteśmy głodni świeżości i wyłapujemy nowe nazwiska, które nie miały jeszcze okazji przebić się w branży. Zamiast stawiać na znanych tatuatorów, robimy przestrzeń dla utalentowanych, ale mniej rozpoznawalnych zajawkowiczów. 

Loveink Future Starts – kuszące nagrody i przepustka do świata tatuażu

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie prestiżowej nagrody. Zwycięzca otrzymuje roczny kontrakt w Pro Team Loveink oraz wyjazd na jeden z największych konwentów tatuażu w Europie i możliwość pracy w naszym boxie. To z kolei szansa na nawiązanie znajomości z najlepszymi tatuatorami w skali całej Europy. Gra jest warta świeczki.

To już druga edycja konkursu Loveink Future Stars. Pierwszy raz obiecujących talentów poszukiwaliśmy w 2020 roku podczas Tattoo Days w Warszawie. Wtedy główna nagroda powędrowała do Ozzy’ego, który niedawno gościł wraz z nami ma Brussels Tattoo Convention. Zaprezentował się tam z możliwie najlepszej strony. Zdobył 3 miejsce w kategorii “Najlepszy tatuaż niedzieli”, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że mamy nosa do najlepszych. 

Odkryj skład jury drugiej edycji Loveink Future Stars

Konkurs to swego rodzaju platforma i przestrzeń do pochwalenia się swoimi umiejętnościami. Jesteśmy dalecy od wprowadzania napiętej atmosfery – stawiamy raczej na zdrową rywalizację i okazję do podzielenia się swoim talentem. W 2020 roku w jury zasiedli nasi Pro Teamowicze: Laura „Candy Ink” Konieczna, która tatuuje od 2013 roku, a od 2016 roku prowadzi ze swoim partnerem studio Ink.fluence. Prace Candy Ink stały się rozpoznawalne dzięki intensywnym, kolorowym gradientom i często kobiecej tematyce. Prace uczestników oceniał także Tomasz “Tofi” Torfiński, który jest laureatem większości europejskich konwencji tatuażu oraz tych w Nowym Jorku czy Hong Kongu. Dziś, mając rozwinięty warsztat pod kątem kompozycyjnym i kolorystycznym, z dużą swobodą realizuje swoje najśmielsze wizje i projekty. Od lat współpracuje z władzami miasta Rybnik na rzecz rozpowszechniania tatuaży wśród lokalnej społeczności. Na liście jurorów nie mogło również zabraknąć Pawła Bubiaka – właścicielka marki Loveink. 

W tegorocznej edycji na ławie jurorów ponownie zasiądzie Paweł Bubiak oraz nowi Pro Teamowicze: znany z wielu europejskich konwentów, Massimiliano „PennyBoy” Pennella, który specjalnie na tę okazję przyjedzie z Mediolanu oraz James Artink. James tatuażem zajmuje się już od ponad 10 lat, a jego ulubiona kategoria prac to realizm i surrealizm. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku uda się wytypować nieprzeciętnego twórcę, który nie tylko jest pasjonatem tatuażu, ale prawdziwym artystą.

Kolejna edycja konkursu już w marcu – do zobaczenia we Wrocławiu! 

Druga edycja Loveink Future Stars odbędzie się w trakcie wrocławskiego Tattoo Shows. 5 i 6 marca będzie można odwiedzić nasze ponad 40 metrowe stanowisko w Hali Stulecia, gdzie czekać będą nasi Pro Teamowicze. Wśród atrakcji znajdą się także ogólnodostępne prelekcje Laury, które są skierowane do adeptów sztuki tatuażu (zobacz rozkład jazdy) oraz najbardziej wyczekiwany punkt programu – druga edycja konkursu. Z niecierpliwością wypatrujemy nowych i utalentowanych nazwisk, które zrobią szum w tatuatorskiej branży. Jesteśmy przekonani, że ukrytych jest jeszcze wiele nieoszlifowanych talentów i to zachęca nas do tworzenia kolejnej edycji przedsięwzięcia. 

Jak wziąć dział w konkursie?

  • W konkursie mogą wziąć udział tatuatorzy ze studiów, które wystawiają się na Wrocław Tattoo Show 2022
  • Konkurs odbędzie się w sobotę
  • Każdy artysta może zgłosić maksymalnie 2 modeli do konkursu.
    Pod uwagę będą brane wszystkie tatuaże modela od danego artysty
  • Wszyscy modele zaprezentują się jednocześnie, jurorzy swoje uznanie wyrażać będą żetonami. Modele z najmniejszą ilością żetonów odpadają, a zabawa trwa aż do wyłonienia zwycięzcy. 
  • Zapisy na stoisku Loveink podczas wydarzenia.