fbpx

Nowe Technologie “INKbusiness” W Twoim Studiu Tatuażu!

Dziś nowe technologie zmieniają wszystkie branże, także tę tatuatorską. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki systemowi INKbusiness, który zadebiutował w połowie sierpnia, rezerwacje będą jeszcze wygodniejsze – zarówno od strony artysty, jak i klienta! Dlaczego warto być otwartym na rewolucyjne rozwiązania?

Zaprojektuj swój dzień – zyskaj czas na tatuaż!

Zapewne posiadasz własny kalendarz zapisów, a także osobisty profil na Instagramie, dzięki któremu pozyskujesz nowych klientów. To norma wśród tatuatorów jednak…, większość osób (czy to artystów, czy menadżerów salonów tatuażu) wciąż nie zdaje sobie sprawy z potencjału innych, dostępnych na rynku narzędzi – takich jak system do zarządzania studiem tatuażu „INKbusiness”.

Dziary to twój biznes!

Innowacyjne rozwiązania INKbusiness rozwiązują problemy tak stare jak…, sztuka tatuażu. System zarządzania studiem w końcu został zaadresowany pod kątem problemów menadżera takiego lokalu. Zaprojektowany przez INKsearch.co dedykowany program przeszedł cały szereg testów pod okiem specjalistów ze środowiska. Dlatego nie składamy pustych obietnic, a przedstawiamy solidne argumenty.

Dlaczego INKbusiness?

Dlaczego INKbusiness?

 • posiada przyjazny dla użytkownika interfejs  – zaprojektowany wyłącznie z myślą o wymogach branży tatuażu. Co więcej, możesz w prosty sposób zaimportować posiadane dane o klientach i rezerwacjach ze starego oprogramowania więc…, ta zmiana nie wywróci twojego harmonogramu do góry nogami!
 • pozwala na szybkie płatności online – w wielu światowych walutach. Ponadto, dzięki automatyzacji wszystkich procesów płatności, masz większą kontrolę nad finansami swojego studia.
 • wzbogacony jest o multichat – przechowywanie w jednym miejscu: e-maili, czatów i próśb klientów ze wszystkich najpopularniejszych komunikatorów pozwala podtrzymywanie wiarygodnych i długotrwałych relacji
 • z jednego miejsca możesz edytować swój profil na INKbusiness i INKsearch
 • od początku tworzony był z pomocą tatuatorów i managerów, dzięki czemu, doskonale rozumie potrzeby naszej branży

Dodatkowo, INKbusiness pomaga wnieść obsługę klienta na jakościowo wyższy poziom, jednocześnie upraszczając pracę managera.

Korzystając z INKbusiness, manager może:

 • znaleźć informację o kliencie w kilka sekund – szczegółowe profile zawierają wszystkie niezbędne dane: imię i nazwisko, numer telefonu, notatki,  życzenia klienta i  historię wizyt, 
 • spersonalizować komunikację z każdym klientem (nawet jeśli podczas ostatniej wizyty był obsłużony przez inną osobę)
 • zwiększyć poziom obsługi dzięki inteligentnym powiadomieniom – system automatycznie wysyła potwierdzenie umówionej wizyty i przypomnienie o niej.
 • w łatwiejszy sposób rozliczać finanse, dzięki podziałowi kategorii rachunków
 • jeśli manager zajmuje się również wypłatą wynagrodzeń, nie musi samodzielnie dokonywać obliczeń – program samodzielnie nalicza stawki i odsetki za usługi, 
 • zarządzać grafikiem artystów, uwzględniając nieobecności, urlopy i zwolnienia lekarskie – wszelkie zmiany są odzwierciedlane w grafiku w czasie rzeczywistym pozwalając na samodzielne śledzenie przez artystów wszystkich aktualizacji w harmonogramie, nawet z poziomu aplikacji mobilnej.

Nie czekaj – zmień swój stary system na INKbusiness już dziś!
Dowiedz się co możesz zyskać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom! Umów się na bezpłatną rozmowę z naszym specjalistą, korzystając z formularza.

Poznaj INKbusiness           Zapisz się na demo   

Sprawdź Social Media INKbusiness:
Facebook
Instagram
TikTok